Sme malá spoločnosť, ktorá už od roku 2012 poskytuje služby rodinám s deťmi. Vieme, čo potrebujú rodičia. Sme ženy, máme deti a vieme, čo znamená zorganizovať si svoj rodinný čas, postarať sa o domácnosť, naplánovať výlety, dovolenky, ale zároveň sa starať o seba a svoje potreby. Už sme spomínali, že „Každá mama má svoj príbeh“. Preto sme vytvorili DIÁR, ktorý už piaty rok robí mamičkám radosť. Aspoň v to veríme. :) Snažíme sa, aby vám diár pomáhal k tomu, aby ste boli zorganizované, usmievavé a mali všetko pod kontrolou.

 

Ak si mama, ktorá si radšej zapisuje, ako vyťukáva do mobilu, potom si pozri na náš diár. Ako vravíme, čo je čierne na bielom, to sa počíta. Ak si niečo zapíšeme, pomôže nám to zorganizovať čas, nezabudnúť kedy sa objednať k lekárovi, kedy má náš syn futbalový zápas, dcéra hodiny klavíra, kedy si ísť zacvičiť, či zapísať si predsavzatia, ktoré chceme plniť. Snáď to známe „od pondelka začínam od začiatku“ už nebude platiť. Začnime hneď a buďme zorganizované, veselé, spokojné s prácou, so sebou a hlavne šťastné v rodine a s deťmi.

Či už si diár objednáte, alebo nie, želáme vám, aby ste boli spokojné a šťastne. Lebo deti sú vtedy spokojné, keď ich rodičia.

 

Kontakt:

Be BF

Malokarpatská 1

900 29 Nová Dedinka

0903 303 595

www.planujemsiden.sk

 

Objednaj